Послуги

Я пропоную послуги усного перекладу у форматі «все включено» та забезпечую проведення заходів на високому рівні. Від перекладача залежить точність передачі, атмосфера під час закритих переговорів чи публічної конференції. Я створюю комфортну обстановку та допомагаю порозумітися із закордонними партнерами.


ПОВНА САМОВІДДАЧА
95% моїх замовників стають постійними клієнтами, які цінують відповідальний підхід.

Підготовка до заходу включає:

  • бриф із уточненням типу перекладу, теми, аудиторії;
  • рекомендації з технічного забезпечення та встановлення обладнання;
  • вивчення матеріалів від замовника, опрацювання можливих питань;
  • запрошення другого перекладача та підготовку колеги.

Це кропіткий процес, який потребує повної залученості. Тому віддаю перевагу проектній роботі.

На час проекту стаю частиною вашої команди та вникаю у тонкощі, особливості, нюанси.

Супроводжую кожен захід незалежно від масштабу, співпрацюю з колегами високого рівня. Ми працюємо у тісній взаємодії та забезпечуємо послуги перекладача онлайн, в Ірландії та Європі.

БУДЬ_ЯКІ ФОРМАТИ
За 17 років у професії я перекладала в шахті, на будмайданчику, в лабораторіях, портах, на кулінарних шоу, на телебаченні та в «гарячому» цеху меткомбінату.

Працювала на десятках заводів та в сотнях конференц-залів. Усюди, у будь-якій ситуації, зберігаю спокій, чітко формулюю думки твердим тоном. Почуваюся комфортно біля технологічної лінії та у кріслі перекладача у залі з тисячною аудиторією.

Пропоную послуги синхронного та послідовного перекладу для бізнесу, проєктів технічної підтримки реформ. Співпрацюю із міжнародними організаціями. Мій досвід включає:

  • Тренінги та лекції. Працюю з будь-якою аудиторією, з мікрофоном та без, з аудіо та відеозаписом.
  • Прес-конференції та інтерв’ю. Супроводжую публічні івенти різної тривалості та спрямованості.
  • Ради директорів, робочі наради та переговори. Гарантую дотримання комерційної таємниці та конфіденційності.
  • Синхронні та послідовні переклади онлайн в Zoom і Microsoft Teams. З квітня 2020 року я багато працюю онлайн, навесні разом із колегами провела серію вебінарів по роботі онлайн для клієнтів і інших перекладачів. Підкажу оптимальний формат, проведу тест заходу, допоможу з технічним налаштуванням такого перекладу.

Люблю предметну роботу і послуги перекладу сприймаю як шлях до конкретного результату. Мені приємно усвідомлювати, що у підписанні важливого контракту чи меморандуму є моя участь. Тому викладаюся на сто відсотків і допомагаю досягти поставленої мети.

Вартість перекладу англійської на українську мови уточнюйте у розділі «Ціни». Працюю як фізична особа–підприємець за договором чи рахунком-фактурою, продовжую сплачувати податки в Україні.

Переклад під ключ з англійської на українську мову онлайн і офлайн
Докладніше
Повна мовна підтримка заходів із залученням надійних висококваліфікованих колег
Докладніше
Переклад матеріалів для різних цілей
Докладніше

Замовте послуги перекладача: